An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Sosyal Link
Top
 

Alçıpan

Alçı Levha (Alçıpan) Asma Tavanlar Çabuk ve kolay montajı ile boyanmaya hazır tavan yüzeyinin oluşmasını sağlar Her türlü iç mekan tavan uygulamalında kullanılır. Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle en çok tercih edilen sistemlerden biridir Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar yaratır. Tesisatlara kolayca müdahale edilir. Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir. Yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Bu sistemle yapılan kademeli tavanlarla , hacimlere estetik ve akustik özellikler verilmektedir.

Alçı Levha (Alçıpan) Bölme Duvarlar Metal iskeletin her iki yüzüne hafif bir malzeme olan Alçı Levhanın vidalanması ile oluşturulan, oda duvarları, tesisat duvarları, WC ve banyo bölmeleri elde edilebilen, taşıyıcı olmayan Bölme Duvardır Alçı plaka sıva yerine mevcut duvara yapıştırılarak kullanılabilir. Sıvada mevcut olan dalgalanmalar olmadan düzgün ve estetik bir görünüm sağlanır boya, duvar kağıdı, karo, fayans uygulamaları kolayca uygulabilmektedir yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlar elektrik ve su tesisatını gizleme olanağı vererek eşsiz bir çözüm sunar. kaba inşaatı ve taşıyıcı duvarları tamamlanmış mekanların odalar arasında da konutlar arasında uygulanır Binanın deprem riskine karşı yükünü hafifletir Ekonomiktir, minimum malzemeyle işçilikten ve zamandan tasarruf sağlar.