An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Sosyal Link
Top
 

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu yapımı  proje aşamaları ve hedefleri;

1-  salonunun  firmamızın uzman kadrosu tarafından keşfi
2-  modern ölçülendirme teknikleri yardımıyla ön mimari proje aşaması
3-  salonun mimari yapısına en uygun anahtar çözümün siz değerli müşterilerimizin görüşlerine sunulması
4-  en uygun fiyat garantisi ile anahtar çözümün uygulanması

Anahtar teslim konferans salonu yapımı
Anahtar tesli okul konferans salonu yapımı
Anahtar teslim konferans salonu
Anahtar teslim akustik panel
Anahtar teslim akustik kumaş panelFfirmamız tarafından garantili yapılmaktadır

 

Konferans salonu zemin basamaklandırma yapımı

Zemin yükseltme işlemi, 40*40*2mm ve 40*60*2mm profillerden imal edilen ve çapraz kaynak tekniği ile kaynatılmış çelik ızgaradan oluşur. Çelik ızgaralar üzerine 30 mm mdf kaplanacaktır. Zemin yükseltme uygulaması bittiğinde, yükseltilmiş zemin m2 bazında 14 ton yük kapasitesi sunarken, üzerindeki insan trafiğini absorbe etmesi açısından %2 esneme payına sahip olacaktır.

Platform için garanti süremiz 10 yıldır.
Konferans salonu akustik duvar yapımı hizmeti firmamız tarafından yapılmaktadır
Anahtar teslim konferans  salonu yapımı

Tüm türkiye çapında “anahtar teslim konferans ve tiyatro salonu” yapan alangrup sizi ekonomik bir bütçe ile ergonomik bir konferans salonu ve tiyatro salonu  sahibi yapar.

Sektöründe en iyi fiyat avantajı sunan alangrup sizi birden fazla meslek gruplarıyla muhatap olmanın zorluklarından kurtarıp, bir konferans salonu veya tiyatro salonu sahibi olmanın rahatlığını ve prestijini gerekli olan tüm uygulama alanlarını ve personelini kendi bünyesinde bulundurarak,tek elden konferans salonu ve tiyatro salonu sahibi yapar.

Konferans salonu ve tiyatro salonlarında yaptığımız ürün ve uygulamalar hakkında sizi bilgilendirmek isteriz.

Bilicitürk’ün eğitim ve sanat sektöründen aldığı güçlü sektörel birikimi ile anahtar teslim konferans salonu yapımı konusundaki zengin mimari 
donanım ve tecrübe  ile siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetler;

Sinema salonu yapımı

Konferans tiyatro koltuğu

konferans salonu zemin basamaklandırma yapımı 

Konferans salonu zemin döşeme yapımı  (halı -parke )

Konferans salonu akustik duvar panel yapımı

Konferans salonu akustik tavan yapımı

Konferans salonu perde yapımı

Konferans salonu ses sistemi

Konferans salonu aydınlatma sistemianahtar teslim konferans salonu yapımı konusundan fırmamız salonunuzun yapısal ozellıklerıne ve ergonomısıne uygun anahtar projeyi sız degerli müşterilerinin tercihleri doğrultusunda meydana getırır.anahtar teslım konferans salonu yapımı projelerınde en onemli hususlardan konferans salonunun akustık performansını firmamız tarafından imal edilen akustik ahşap panellerle saglanır.akustik ahşap paneller anahtar teslim konferans salonu yapımı projelerinde çoğunlukla dekor olarak kullanılsada alangrup tarafından hayata geçirilen anahtar teslim konferans salonu yapımı projelerinde salonun akustik performansını güçlendirecek fonksiyonel kulanılımları ön plana çıkartılır. Metal profillerler ve akustik yapı malzemeleri(taş yünü…) Güçlendirilen hem duvar da hemde tavanlarda uygulanması kolay olan bu sistemler. Alangrup tarafından anahtar teslım konferans salonu yapımı projelerinde sız degerlı müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile teslim edilir.
Akustik performansı güçlü konferans salonları nasıl yaratılır?
Anahtar teslim konferans salonu yapımında akustik performansın önemi salonun duvar, tavan ve zemininin mimari yapısının doğru anahtar proje ile modellenmesinden başlar.
Konferans salonlarında doğru sesin dolaşımını ve sesin zaralı etkilerinden doğan konsantrasyon kayıplarını gidermek için yanlızca dekoratif duvar panelleri tercih edilmesi salonun akustik verimini engeller. Anahtar teslim konferans salonu yapımı projelerinde  akustik verimliliği neredeyse yok denilecek ahşap panellerin akustik panel olarak kullanılması hem bilimsel hem de  ekonomik temelleri olmayan anahtar teslim konferans salonu yapımı projelerinin en bilinen özelliğidir. Akustik performansın güçlü olduğu konferans salonlarında sesin kaynaklarını ve etkilediği ortamı tamami ile dönüştürmesi gerekir.
Alangrup, siz değerli müşterileri için akustik performansı güçlü anahtar teslim konferans salonu yapımı projeleri üretir.Konferans salonu yapımı ve tasarımıkonferans salonu yapımı belirli birkaç aşamadan meydana gelir.bunlar genellikle kaba inşaat ve detay tasarımları olmak üzere birbirlerinden ayrılır.
Konferans salonu yapımı bu yönüyle bir tür kaba  inşaat işi veya birkaç işçilik kalemi  toplamı olarak görülmesi yaygın olarak karşımıza çıkarken  diğer taraftan konferans salonunun tasarım ve detaylarının çoğu zaman yüzeysel görüldüğü (akustik performansı , ergonomi performansı ,klima koşulları vb) ve bu önemli koşulların sağlanmadığı görülmektedir.bir konferans salonu yapımı işinde tüm işçilik kalemleri ve kaba inşaatı  bu asli unsurlar düşünülerek  meydana getirilmedir. İşte konferans salonu yapımı basit bir oldu bitti olmaktan çok  bir salonun insani kullanım özelliklerinin yüksek seviyelerde kullanıma hazır edilmesi anlamına gelmektedir. Tasarım, konferans salonunun görüntü olarak düşünülmesi anlamına gelmediği gibi konferans salonu yapımının her aşamasında  mutalaka bulunması gereken çok önemli bir özelliktir. Alan grup siz değerli müşterileri adına bir inşaat ve işçilik kalemleri toplamı yerine insani kullanım performansları güçlü konferans salonları inşaa eder. Konferans salonu yapımı konusunda uzman kadrosu ile proje danışmanlığı ve ücretsiz  keşif hizmeti sunar.