An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Sosyal Link
Top
 

KURUMSAL

 2010 yılın da Abdurrahim Bilicitürk tarafından kurulan Bilicitürk İnşaat deneyimli teknik kadrosu ile  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde proje, uygulama ve dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir. Firmamız  geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.

İnşaat sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm Dekorasyon işleri, boya, fasarit  hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

Kuruluş felsefesi bireylerin istihdamında mümkün olabildiğince fazla paya sahip olmak, müşterilerin yaşam kalitesini artıran proje ve hizmetler üretmek ve pazarlamaktır.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir taraftan iç yapısında istihdamı sürekli artırıcı iş kollarına yatırım yaparken, diğer taraftan müşterilerinin iş ve yaşam kalitesini artıracak konutlar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri nin tadilat vb yapıların çağın gerekleri ve teknolojilerini kendine özgü tasarım ve yapı tekniğiyle birleştirip müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kuruluş felsefesini kendine rehber edinen firmamız bu felsefe ile bugün 10 iş göreni ile istihdama olan katkısını her geçen gün artırmakta, yeni üretim alanlarına yatırım planlamaktadır.

Bilicitürk İnşaat Kuruluş felsefesindeki kutsiyet ile yakın gelecekte adını yurt içinde ve yurt dışında muhtelif proje ve üretim alanlarında sağlam bir pozisyonda konumlandıracaktır.

Firmamızı bugünkü konumuna taşıyan tüm çalışma arkadaşlarımıza, bu yolda desteklerini ve fedakarlıklarını eksik etmeyen aile bireylerimize, bizleri yaptığımız işler İle ölçen, yücelten değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.