Projeler

İletişim

İhtisas konularına göre çok çeşitli, karmaşık ve birbirine bağlı faktörler, endüstriyel bölgelerde büyük bir dönüşümü beraberinde getiriyor. BİLİCİTÜRK , endüstriyel bölgelerin planlanmasında tüm potansiyelin ortaya çıkarılması ve gerçekleştirilmesi için yatırımla bilgiyi, çevre ve sürdürülebilirlik pencerelerinden bakarak birleştiriyor. Bu bölgeleri planlarken müşteri, yatırımcı, çevre halkı ve doğa için ortak ve sürekli faydalar yaratma amacı güdüyor.  

Bütüncül tasarım anlayışımız ve multidisipliner yapımızla endüstriyel bölge planlamasında çalışılacak sektörün gerekliliklerini göz önünde bulunduruyor, önemi gitgide artan çevre politikalarına uygun bir şekilde karbon ayak izinin de düşürülmesini destekleyen bir bakış açısıyla  planlamalarımızı yapıyoruz.

Endüstriyel bölgelerin yaşam döngüsünü kavrayarak en iyi sonuçları yaratan kapsamlı çözümler sunuyoruz. Piyasada neredeyse hiç bulunmayan proje öncesi hizmetler, tasarım, inşa ve işletme hizmetlerine sahip çevik yapımızla, müşterimizle birlikte çalışıyoruz. İnşaat piyasası bilgimizle ve satın alma yetkinliğimizle, yenilikçi tasarım çözümlerimizle, 7/24 saat çalışabilecek endüstriyel tesislerin yer alacağı bölgeleri planlayabiliyoruz. Bunu yaparken üretkenliği artırmayı, çevreyi ve kaynakları korumayı projenin bir parçası sayıyoruz. Endüstriyel bölge yaşam döngüsü maliyetlerini optimize etmek ve riskleri azaltmak için müşterilerimize tek bir noktadan hizmet veriyor böylece zaman ve maliyet kazancı sunuyoruz.

Bütüncül tasarım anlayışı ve multidisipliner bakış açımızla müşterilerimize planlama, proje yürütme, işletme ve bakım konusunda teknolojik yenilikleri tanıtmada ve yönlendirmede yardımcı oluyoruz. Statik, alt yapı, ulaşım ekiplerimiz endüstriyel prosesleri gözeterek, rekabetçi ve uygun maliyetli çözümler üretiyor.

Sistemlere ve tesislere yönelik riskleri en aza indirmek için gelişmiş güvenlik uygulamaları uyguluyoruz. Gerektiğinde modüler tasarım yaklaşımlarıyla bölgeyi pazara sunma konusunda hız kazandırıyoruz. Endüstriyel bölge planlamasında lojistik, paketleme, araştırma ve geliştirme, imalat sektörlerine destek veriyoruz.