Projeler

İletişim

Üretim ve imalat sektörü uzmanlarımız, dayanıklı ve son teknoloji tesisler tasarlamak ve inşa etmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyorlar. İyi ürünlerin iyi tasarlanmış montaj, üretim ve üretim tesislerinden geldiğini biliyoruz. Kapsamlı tasarım, proje yönetimi ve inşaat hizmetlerimizle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir hizmet noktasından, kesintisiz proje yönetimi anlayışımızla sunuyoruz.

Müşterilerimizin sürdürülebilir endüstriyel tesisler inşa edebilmesi için danışmanlık, proje yönetimi ve mühendislik hizmetleri veriyor operasyonlarını optimize etmelerine yardımcı oluyoruz. Endüstriyel Tesisleri tasarlarken verimliliği artırmayı, kaynak kullanımını en aza indirgemeyi ve tesis yaşam döngüsünü optimize edip riskleri azaltmayı amaçlıyoruz. Rekabetçi bir yapı ve alt yapı mühendisliği, yol ve bina servisleri mühendisliği sunuyor bütüncül bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Yaptığımız çalışmalarla projelere katma değer sağlıyor ve proje paydaşlarının beklentilerini tam bir uyum içinde buluşturarak proje yönetimi hizmetlerinin genel kalitesini yükseltiyoruz. Ağır Sanayi, Araştırma ve Geliştirme, Kimya, Paketleme ve Şişeleme tesislerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Endüstriyel projelerimizde şirketinizi tanıyor, gereksinimlerinizi ve proseslerinizi anlıyor konu hakkında bilgilendikten sonra konsept ve çözümler üretiyoruz. Tasarla İnşa Et ekiplerimiz uygulanabilir, imalatı kolay, güvenlikli ve çevreye duyarlı tasarımlarla tesislerinizi hayata geçiriyorlar. Onayınızı aldıktan sonra mimari ve mühendislik tasarımına girişip gerekli proje dokümantasyonunu yapıyor sonrasında da inşaatı gerçekleştiriyoruz.