Projeler

İletişim

[ HAKKIMIZDA ]

Kısaca Biz!

BİLİCİTÜRK müşteri odaklı çalışan, multidisipliner planlama, tasarım, proje yönetimi, satın alma ve inşaat hizmetleri veren bir mühendislik, mimarlık ve inşaat şirketidir. BİLİCİTÜRK ’ ya özgü “Kesintisiz Proje Teslimi” yaklaşımımızla proje öncesi, proje evresi ve proje sonrası hizmetler sunarak bir gayrimenkulün tüm yaşam döngüsünde müşterimizin yanında duruyoruz.

Misyon;

Tarzımıza ‘canlı minimalizm’ diyoruz. Canlı minimalizm, bir veya görsel bir görünümle ilgili değildir. İçsel duygulara, gerçek benliğinize atıfta bulunur.

Vizyon;

Müşteri odaklı yaklaşımımız bizi başarıya götürüyor ve vazgeçilmez kılıyor. Bu BİLİCİTÜRK’ün ayırt edici bir özelliğidir.

Değerlerimiz

Kurulduğumuz günden beri sahip olduğumuz temel değerlerimizden güç alarak ilerliyoruz. Hem çalışanlarımıza hem de işverenlerimize güçlü bir şekilde bağlı olmamızın temelinde bu değerler yatıyor.

[ bilicitürk ]

Sorumluluklarımız

Toplam Kalite

Bilicitürk proje öncesi, proje geliştirme ve inşa, proje sonrası hizmetlerinin tümünde kaynakların yönetimi, yapılan işler ve hizmetleri bir sistem yaklaşımı içinde tüm çalışanlarımızın katılımı fikir birlikleri sağlayarak gerçekleştiriyor. Kalite anlayışımızın temelinde sistematik olmak ve katılımcılık vardır.

Bütünsel Yaklaşım

Tüm işlerimize multi-disipliner yapımızla bütünsel bir gözle bakabiliyoruz. Bu bakış açımızla gerek tasarım, gerek inşaat ve tüm yönetim aşamalarında tam koordinasyonu sağlıyor ve projelerimize artı değer katıyoruz

Toplumsal Sorumluluk

Hizmet verdiğimiz alanlar kenti, kentliyi, çevreyi, insanı ve canlıyı kapsıyor. Tüm projelerimizde bu farkındalıkla hareket ediyoruz ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Sosyal Sorumuluk

Yaptıklarımızın bizden sonraki kuşaklara kalacak bir miras olduğuna inanıyoruz. Bugünü ve yarını şekillendirdiğimizi bilerek fark yaratmayı amaçlıyor ve bunun için çaba sarf ediyoruz. Projelerimize dâhil olan farklı paydaşların taleplerini ve beklentilerini karşılarken toplumun gereksinimlerini gözetiyor ve bunları Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanımıza dâhil ediyoruz.