Kurumsal

Hakkımızda

2010 Yılından beri Bilicitürk İnşaat olarak Türkiye’nin bir çok şehrinde çeşitli projelere imza atmış, üstlendiği anahtar teslim projelerin zamanında, kaliteden ödün vermeden, güvenilir ve ileri teknoloji kullanarak bitirmiş bir kurumdur.

Bilicitürk İnşaat; Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde mağaza, okul, yurt, fabrika, plaza binaları, villa tadilatları ve konferans salonu gibi birçok projeyi tamamlamıştır.

Kendi alanına uzman ve Türkiye’nin en büyük mimarlık ve inşaat firmalarıyla işbirliği yaparak projelerin uygulama safhasında deneyimli teknik ekip ve çalışanlarımızla, yenilikçi teknolojileri de kullanarak sektöre öncülük etmektedir.

Deneyimli teknik ekip ve işinin ehli çalışanlarımızla mimarlık ve inşaat şirketlerinin çeşitli projelerinin lojistik, yeterli çalışan, yeterli ekipman ve iş planlaması süreçlerini proje tamamlanmasına kadar yöneten Bilicitürk İnşaat bu sayede çok büyük ölçekli projelerin zamanında ve kaliteden ödün vermeden anahtar teslim olarak tamamlamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

VİZYON
Üstlendiği anahtar teslim projelerle en hızlı, en yenilikçi ve kaliteden ödün vermeden Türkiye’nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olmak.

MİSYON
Kalite, hız, ileri teknoloji ve iş güvenliği gibi temel unsurlar nezdinde inşaat faaliyetlerini sürdürmek ve geliştirmek.

GENEL MÜDÜR: ABDURRAHİM BİLİCİTÜRK

Awesome Image