Projeler

İletişim

BİLİCİTÜRK, ticari yapıları, tüm yapı türlerinde gözettiği müşteri odaklı tasarım yaklaşımıyla ele alıyor ve işletme ve bakım maliyetleri ile ilk yatırım maliyeti analizlerini gerçekleştirerek, özgün konseptler üretiyor. Ofis binaları, iş merkezleri, ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri gibi ticari alanların tasarımında yatırım maliyetini azaltırken, yüksek enerji verimliliğini ve doğru alan kullanımını, işlevselliği ve estetiği ön planda tutuyoruz.

Tasarlayıp inşa ettiğimiz ticari yapıların, güçlü ve ayırt edici özellikleri ile ilerleyen dönemlerde de benzerlerinden farklılaşabilmesini hedefliyoruz. Bu da geleceği bugünden planlayan müşterilerimizin yaratıcılık ve esneklik beklentilerini karşılamamızı sağlıyor.  Müşterilerimizin bu beklentisi, nelerin üstesinden gelebileceğimizi göstermek için bize yeni fırsatlar sunuyor.

Ticari yapıları tasarlayan mimar ve mühendislerimiz binada çalışacak kişilerin mekânla iyi etkileşimler kurabilmesini amaçlıyor. Ticari yapılarda da müşteri odaklı ve gelecek vizyonuyla çalışıyor; işletme maliyetlerini azaltarak, doğru malzemeleri kullanarak çevreye duyarlı yapılar tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

Mimari ve mühendislik disiplinlerinin aynı çatı altında toplandığı multidisipliner bir çalışma ortamında ticari yapıların gerek ilk tasarım amacına yönelik kullanımına, gerekse mülkün yaşam döngüsü içindeki dönüşümlerine optimum düzeyde hizmet verecek elektromekanik ve altyapı sistemleri öneriyoruz.

Mimar ve iç mimarlarımız ticari yapıların doğası gereği sahip olması gereken kentsel cazibe alanı olma hedefine yönelik özgün ve yaratıcı çözümler üretiyorlar. Amacımız karlı, dayanıklı, sürdürülebilir ticari binalar ve kompleksler inşa etmek, mutlu ve sağlıklı bir çalışma ortamları sunan akıllı binalar yaratmak.