İletişim

TASARIM

Bir mühendislik, mimarlık ve inşaat şirketi olarak biliciturk, projenin çok önemli bir ayağı olan tasarıma özel bir önem veriyor. Çeşitli tipteki projelerimizde hem tasarımcı mühendis ve mimarlar olarak yer alıyoruz ya da mimarisi tasarlanmış projelerin tüm mühendislik tasarımını ve mimari detaylarıyla iç mimari, peyzaj tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.

PLANLAMA

Biliciturk, mimari, kent ve endüstriye bölge geliştirme konularında müşteri odaklı bir anlayışla gerekli rotayı çiziyor ve planlamayı gerçekleştiriyor. Proje öncesinde ve geliştirme sürecinde stratejik tavsiyeler veriyor, gerekli istişareleri yönetiyor, projenin etki değerlendirmesini yapıyor, planlama onayı için başvuruları hazırlıyoruz. Karar alma ve karar sonrası süreçlerde müşterilerimizle ortak hareket ediyoruz. Paydaş katılımı sağlıyor, raporlamaları yapıyor, itirazları ele alıyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

Biliciturk bir gayrimenkulün yaşam döngüsündeki tüm aşamalara multi-disipliner ve tek nokta sorumluluğu anlayışıyla yaklaşarak proje yönetimi hizmeti sunuyor. Projenin ilerlemesi, riskleri ve birden fazla tasarım, imalat, inşaat işlerinin yönetimi için müşterisinin yegâne irtibat noktası oluyor. Bunu sahip olduğu bütüncül bakış açısıyla sağlayabiliyor.
TEKLİF AL

    X
    TEKLİF AL